Powłoka antybakteryjna FAM to koncepcja tworzącaJedną z rozwojowych firm, specjalizujących się wytwórczością oraz dystrybucją gadżetów meblowych oraz budowlanych jest FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo działające na polskim i zagranicznym rynku istnieje od blisko 16 lat oraz z powodzeniem zyskuje coraz to nowszych Konsumentów. Akcesoryjnym charakterem aktywności spółki są usługi odlewnicze współczesną metodą ciśnieniową, gwarantującą najwyższą jakość wykonania oraz odporność. FAM oprócz tego proponuje także indywidualne rozwiązania galwaniczne, wykorzystując jedną z najnowocześniejszych w branży warstw antybakteryjnych, dodawanych do farb proszkowych. Rozwiązanie, o którym mowa cieszy się nieprzerwanym zainteresowaniem, nie wyłącznie ze względu na swoją innowacyjność, jednakowoż również działanie, poparte licznymi, niezależnymi egzaminami.

Powłoka antybakteryjna FAM to koncepcja, tworząca akcesoryjną asekurację w punktach takich jak: dworce, hotele oraz pensjonaty, prywatne domy czy mieszkania, publiczne budowle, jak także szkoły lub szpitale. Jej cechą charakterystyczną jest obecność jonów srebra, wykazujących silne działanie antymikrobiologiczne. Jest fantastycznym pomysłem, to naturalnie dzięki jakiemu można zminimalizować ryzyko namnażania się bakterii pomiędzy pojedynczymi cyklami czyszczenia. Powyższa właściwość ma ogromne znaczenie wszędzie tam, w jakim miejscu na co dzień przewija się kolosalna ilość ludzi. Podstawową zaletą powłoki antybakteryjnej firmy FAM jest długotrwałe działanie na różnorodnego rodzaju drobnoustroje, wirusy i grzyby oraz naturalny wygląd, nieodróżniający jej od powszechnie stosowanych rozwiązań.

Dodatkowym pozytywem jest jej wysoka wytrzymałość chemiczna, umożliwiająca stosowanie praktycznie wszystkich środków czystości oraz dezynfekcji, dostępnych na rynku. Produkt jest przyjazny otoczeniu oraz opracowany zgodnie z obowiązującymi normami. Więcej informacji na jego temat można zdobyć na stronie internetowej https://fam-to.pl/pl/powloka-antybakteryjna/ lub też po bezpośrednim kontakcie z agentem firmy FAM. Powłoka antybakteryjna jest pierwszorzędnym pomysłem w dobie licznych zagrożeń cywilizacyjnych https://fam-to.pl/pl/powloka-antybakteryjna/ oraz bakteriologicznych, dotykających organizm.

Komentarze: 1


noavatar.png
Romańczuk 2020-10-11

Ciurkiem na wstępie czerwca przebywali do nas na lato

Najnowsze artykuły:

Top