Współczesny szpital prywatny Poznań który od początku swojejWspółczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działalności cieszy się w rzeczywistości bardzo dobrą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją ofertę do wszystkich poszukujących speców z górnej półki.

Szpital Medpolonia oferuje szereg usług. W szerokiej ofercie posiada rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, które pozwolą na rozpoznanie problemu i trafne postawienie diagnozy. Grono fachowców, z pomocy których mogą korzystać pacjenci obejmuje takich doktorów, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka oferuje także pomoc takich fachowców, jak lekarz rodzinny Poznań i pediatra niedziela Poznań. Też medycyna pracy Poznań znajduje się w szerokiej ofercie placówki.

Placówka wykonuje cykl badań diagnostycznych, wśród których dostępne są także te opłacane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań oraz kolonoskopia Poznań to wyłącznie część badań, które w szpitalu można wykonać. Na szczególną uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, jaka w placówce wykonywana jest często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, które w swojej szerokiej ofercie posiada szpital.

Przychodnia specjalizuje się nie jedynie w diagnostyce oraz leczeniu, ale także terapii rehabilitacyjnej. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, fachowych rehabilitantów. W jednostce wykorzystywana jest fala uderzeniowa Poznań.

Placówka zarządza najnowocześniejszym ekwipunkiem, który zezwala na pracę na najwyższym poziomie: skuteczną diagnostykę i lekarz rodzinny poznań skuteczne leczenie. Personel troszczy się o to, by pacjenci czuli się faktycznie komfortowo.

Najnowsze artykuły:

Top